Keukentijm - BIO
Reference: B8501
Thymus vulg. ‘Faustini’ is te gebruiken in salades, vis- en vleesgerechten, grilgerechten, stoof- en ovengerechten, kruidenolie en de mediterraanse keuken. Het is zowel vers als gedroogd te gebruiken. De jonge blaadjes hebben de meeste smaak.
Biologisch geteelde bewortelde plant in 1 lt pot met volop ecologisch bodemleven.
Nu bestellen, binnen 2-5 werkdagen geleverd
Natural Bulbs
-
100% Biologisch NL-BIO-01
Detail
Zomerbloeiers, Moestuin, Vaste planten, Kruiden, Eetbare planten
Specificaties
| Afmetingen | |
|---|---|
| Hoogte | 15-25cm |
| Bloemdiameter | 2-3 cm |
| Potmaat | P11 |
| Wanneer & waar | |
|---|---|
| Bloeitijd | 5. Laat voorjaar (mei-juni) |
| Voorkeur plaatsing | Zonnig |
| Plantperiode | maart - mei |
| Oogstperiode | Jaarrond |
| Levertijd | Maart-mei |
| Plantinstructies | |
|---|---|
| Vorstgevoeligheid | Winterhard |
| Plantafstand | 20-25 cm |
| Plantdichtheid | 12-15 per m² |
| Overig | |
|---|---|
| Kleur | Paars |
| Geschikt voor | Eetbare delen | Bodembedekker | Planten voor potten | Bijenvriendelijk |
| Leverwijze | Bewortelde plant in 11 cm pot |
| Groep | Kruiden | Vaste planten |
| Merk | Natural Bulbs |
| Certificering | ORGANIC NL-BIO-01 |