Viola Cornuta - BIO
Reference: B8066
Hoornviooltje / Bosviooltje. Bloeit van maart tot juli met violetkleurige (eetbare) bloemen. 10-20 cm hoog.
Biologisch geteelde bewortelde plant in 1 lt pot met volop ecologisch bodemleven.
Helaas, dit product is uitverkocht.
Natural Bulbs
-
100% Biologisch NL-BIO-01
Detail
Zomerbloeiers, Zomerbloeiers voor bijen, Vaste planten, Eetbare planten
Specificaties
| Afmetingen | |
|---|---|
| Hoogte | 15-25cm |
| Bloemdiameter | 3-5 cm |
| Potmaat | P11 |
| Wanneer & waar | |
|---|---|
| Bloeitijd | 4. Midden - laat voorjaar (apr-mei) |
| Voorkeur plaatsing | Zon en halfschaduw |
| Plantperiode | maart - mei |
| Levertijd | Maart-mei |
| Plantinstructies | |
|---|---|
| Vorstgevoeligheid | Winterhard |
| Plantafstand | 20-25 cm |
| Plantdichtheid | 12-15 per m² |
| Overig | |
|---|---|
| Kleur | Gemengde Kleuren |
| Geschikt voor | Eetbare delen | Planten voor potten | Bijenvriendelijk |
| Leverwijze | Bewortelde plant in 11 cm pot |
| Groep | Vaste planten |
| Merk | Natural Bulbs |
| Certificering | ORGANIC NL-BIO-01 |