Oxalis Deppei Iron Cross - BIO
Reference: B9001
Oxalis deppei, of Oxalis tetraphylla. In de volksmond geluksklavertje vanwege de 4 blaadjes met een donkerpaars hart en ''ijzeren kruis'' in het midden. Niet geheel winterhard. Geeft roze-rode bloempjes waar de bijen dol op zijn. Biologisch geteeld. Ook bekend als biologische klaverzuring. Gebruik het blad (met zacht-zure citroensmaak) eens als decoratie bij salades, smoothies of amuses. 15 bollen per zak (of kies een voordeelzak).
Helaas, dit product is uitverkocht.
Natural Bulbs
-
100% Biologisch NL-BIO-01
Detail
Zomerbloeiers, Diverse planten, Zomerbloeiers voor bijen
Specificaties
| Afmetingen | |
|---|---|
| Hoogte | 5-15cm |
| Bloemdiameter | 2-3 cm |
| Wanneer & waar | |
|---|---|
| Bloeitijd | Zomer en Najaar (jul-nov) |
| Voorkeur plaatsing | Zon en halfschaduw |
| Plantperiode | maart - mei |
| Levertijd | Maart-mei |
| Plantinstructies | |
|---|---|
| Vorstgevoeligheid | Extra bedekking toevoegen voor de winter |
| Plantafstand | 10-15 cm |
| Plantdiepte | 5-8 cm |
| Plantdichtheid | 20-50 per m² |
| Overig | |
|---|---|
| Kleur | Roze |
| Geschikt voor | Eetbare delen | Bodembedekker | Planten voor potten | Bijenvriendelijk |
| Leverwijze | Bloembol in zak |
| Merk | Natural Bulbs |
| Certificering | ORGANIC NL-BIO-01 |

