Gladiolus Piet Mohlen - BIO
Reference: B2021
Geniet deze zomer van de klassieke schoonheid van de Gladiolus Piet Mohlen. Alleen de natuur kan bloemen zo mooi wit maken! Deze hoge sierlijke gladiolen zijn een aanwinst voor iedereen, want ze stralen zowel in je tuin als in je vaas!
Bestel de Gladiolus Piet Mohlen met een gerust hart, ze zijn Biologisch!
Helaas, dit product is uitverkocht.
Natural Bulbs
-
100% Biologisch NL-BIO-01
Detail
Zomerbloeiers, Gladiolen, Zomerbloeiers voor bijen
Specificaties
| Afmetingen | |
|---|---|
| Hoogte | 100-120cm |
| Bloemdiameter | 5-10 cm |
| Wanneer & waar | |
|---|---|
| Bloeitijd | Zomer en Najaar (jul-nov) |
| Voorkeur plaatsing | Zonnig |
| Plantperiode | Voortrekken vanaf maart | mei |
| Levertijd | Maart-mei |
| Plantinstructies | |
|---|---|
| Vorstgevoeligheid | Voor de winter uitgraven en bewaren |
| Plantafstand | 10-15 cm |
| Plantdiepte | 5-10 cm |
| Plantdichtheid | 20-30 per m² |
| Overig | |
|---|---|
| Kleur | Wit |
| Geschikt voor | Snijbloemen | Bijenvriendelijk |
| Leverwijze | Bloembol in zak |
| Groep | Gladiolen grootbloemig |
| Merk | Natural Bulbs |
| Certificering | ORGANIC NL-BIO-01 |