Monarda Fireball - BIO
Reference: B8075
Wordt ook wel bergamotplant genoemd. Heeft mooi, donker getekend blad en fel rode bloemen.
Biologisch geteelde bewortelde plant in 1,5 lt pot met volop ecologisch bodemleven.
Helaas, dit product is uitverkocht.
Natural Bulbs
-
100% Biologisch NL-BIO-01
Detail
Zomerbloeiers, Vaste planten
Specificaties
| Afmetingen | |
|---|---|
| Hoogte | 50-60cm |
| Bloemdiameter | 5-10 cm |
| Potmaat | P11 |
| Wanneer & waar | |
|---|---|
| Bloeitijd | 7. Hoogzomer (jul-aug) |
| Voorkeur plaatsing | Zon en halfschaduw |
| Plantperiode | maart - mei |
| Levertijd | Maart-mei |
| Plantinstructies | |
|---|---|
| Vorstgevoeligheid | Winterhard |
| Plantafstand | 50 cm |
| Plantdichtheid | 3-6 per m² |
| Overig | |
|---|---|
| Kleur | Rood | Roze |
| Geschikt voor | Bijenvriendelijk |
| Leverwijze | Bewortelde plant in 11 cm pot |
| Groep | Vaste planten |
| Merk | Natural Bulbs |
| Certificering | ORGANIC NL-BIO-01 |