Echinacea Purpurea Alba - BIO
Reference: B8010
De witte zonnehoed wordt druk bezocht door bijen en vlinders. De zonnehoed is een zoutbestendige plant en is dus zeer geschikt voor tuinen aan de kust. Ze bloeit rond juli tot september. Blad en bloem zijn eetbaar.
Biologisch geteelde bewortelde plant in 1 lt pot met volop ecologisch bodemleven.
Biologisch geteelde bewortelde plant in 1 lt pot met volop ecologisch bodemleven.
Nu bestellen, binnen 2-5 werkdagen geleverd
Natural Bulbs
-
100% Biologisch NL-BIO-01
Detail
Zomerbloeiers, Zomerbloeiers voor bijen, Vaste planten, Eetbare planten
Specificaties
| Afmetingen | |
|---|---|
| Hoogte | 50-60cm |
| Bloemdiameter | 5-10 cm |
| Potmaat | P11 |
| Wanneer & waar | |
|---|---|
| Bloeitijd | 7. Hoogzomer (jul-aug) |
| Voorkeur plaatsing | Zon en halfschaduw |
| Plantperiode | maart - mei |
| Levertijd | Maart-mei |
| Plantinstructies | |
|---|---|
| Vorstgevoeligheid | Winterhard |
| Plantafstand | 40 cm |
| Plantdichtheid | 3-6 per m² |
| Overig | |
|---|---|
| Kleur | Wit |
| Geschikt voor | Eetbare delen | Planten voor potten | Snijbloemen | Bijenvriendelijk |
| Leverwijze | Bewortelde plant in 11 cm pot |
| Groep | Echinacea | Vaste planten |
| Merk | Natural Bulbs |
| Certificering | ORGANIC NL-BIO-01 |