Dahlia Decoratief Rood - BIO
Reference: B1002
Een prachtige grote rode decoratieve Dahlia
Je hebt soms van die producten die niet meer info behoeven dan de afbeelding. Deze decoratieve Dahlia is er zo één.
Grote rode Dahlia bloem met een diameter van ongeveer 8 centimeter die ongeveer één meter hoog wordt. Planten, laten groeien, afknippen voor in de vaas en dat herhalen tot in oktober! Volop genieten van biologische bloemen dus!
Nu bestellen, binnen 2-5 werkdagen geleverd
Natural Bulbs
-
100% Biologisch NL-BIO-01
Detail
Zomerbloeiers, Dahlias, Decoratieve dahlias hoog
Specificaties
| Afmetingen | |
|---|---|
| Hoogte | 80-100 cm |
| Bloemdiameter | 5-10 cm |
| Wanneer & waar | |
|---|---|
| Bloeitijd | Zomer en Najaar (jul-nov) |
| Voorkeur plaatsing | Zon en halfschaduw |
| Plantperiode | Voortrekken vanaf maart | mei |
| Levertijd | Maart-mei |
| Plantinstructies | |
|---|---|
| Vorstgevoeligheid | Voor de winter uitgraven en bewaren |
| Plantafstand | 60 cm |
| Plantdiepte | 5-10 cm |
| Plantdichtheid | 3-6 per m² |
| Overig | |
|---|---|
| Kleur | Rood |
| Geschikt voor | Snijbloemen |
| Leverwijze | Bloembol in zak |
| Groep | Dahlias |
| Merk | Natural Bulbs |
| Certificering | ORGANIC NL-BIO-01 |

