Marokkaanse Munt - BIO
Reference: B8502
Marokkaanse munt heeft een brede toepassing in veel gerechten en drankjes, denk maar eens aan een een heerlijke verse kruiden thee of aan een Mojito! Groeit snel, dus je kan veel en vaak oogsten.
Biologisch geteelde bewortelde plant in 1 lt pot met volop ecologisch bodemleven.
Nu bestellen, binnen 2-5 werkdagen geleverd
Natural Bulbs
-
100% Biologisch NL-BIO-01
Detail
Zomerbloeiers, Moestuin, Vaste planten, Kruiden, Eetbare planten
Specificaties
| Afmetingen | |
|---|---|
| Hoogte | 30-40cm |
| Bloemdiameter | 2-3 cm |
| Potmaat | P12,5 |
| Wanneer & waar | |
|---|---|
| Bloeitijd | 6. Vroege zomer (jun-jul) | 7. Hoogzomer (jul-aug) |
| Voorkeur plaatsing | Zon en halfschaduw | Zonnig |
| Plantperiode | maart - mei |
| Oogstperiode | Middenzomer-Najaar |
| Levertijd | Maart-mei |
| Plantinstructies | |
|---|---|
| Vorstgevoeligheid | Winterhard |
| Plantafstand | 30 cm |
| Plantdichtheid | 9-12 per m² |
| Overig | |
|---|---|
| Kleur | Groen |
| Geschikt voor | Eetbare delen | Planten voor potten |
| Leverwijze | Bewortelde plant in 12,5 cm pot |
| Groep | Kruiden | Vaste planten |
| Merk | Natural Bulbs |
| Certificering | ORGANIC NL-BIO-01 |