Convallaria Rosea - BIO
Reference: B9032
Deze rose variant van het "Lelietje der Dalen" is een echte verwilderaar; komt elk jaar terug om je te verbazen met z'n kleur en geur. Gecertificeerd biologisch geteeld. 3 wortelstokken per zak (of selecteer de voordeelverpakking).
Helaas, dit product is uitverkocht.
Natural Bulbs
-
100% Biologisch NL-BIO-01
Detail
Zomerbloeiers, Diverse planten, Zomerbloeiers voor bijen
Specificaties
| Afmetingen | |
|---|---|
| Hoogte | 15-25cm |
| Bloemdiameter | <1 cm |
| Wanneer & waar | |
|---|---|
| Bloeitijd | 4. Midden - laat voorjaar (apr-mei) |
| Voorkeur plaatsing | Schaduw en half zon |
| Plantperiode | maart - mei |
| Levertijd | Maart-mei |
| Plantinstructies | |
|---|---|
| Vorstgevoeligheid | Extra bedekking toevoegen voor de winter |
| Plantafstand | 10-15 cm |
| Plantdiepte | 1-3 cm |
| Plantdichtheid | 20-50 per m² |
| Overig | |
|---|---|
| Kleur | Roze |
| Geschikt voor | Planten voor potten | Snijbloemen | Bijenvriendelijk |
| Leverwijze | Wortelstek naakt in zak |
| Merk | Natural Bulbs |
| Certificering | ORGANIC NL-BIO-01 |