Acidanthera - BIO
Reference: B9021
Gladiolus callianthus. Prachtige snijbloemen, met zeer opvallende hangende witte bloemen. Acidanthera behoort tot de familie van de gladiolen en trekt bijen aan. Biologisch geteeld. 10 knollen per verpakking (of kies voor de voordelige verpakking).
Helaas, dit product is uitverkocht.
Natural Bulbs
-
100% Biologisch NL-BIO-01
Detail
Zomerbloeiers, Diverse planten, Zomerbloeiers voor bijen
Specificaties
| Afmetingen | |
|---|---|
| Hoogte | 90-100cm |
| Bloemdiameter | 5-10 cm |
| Wanneer & waar | |
|---|---|
| Bloeitijd | Zomer en Najaar (jul-nov) |
| Voorkeur plaatsing | Zon en halfschaduw |
| Plantperiode | Voortrekken vanaf maart | april - mei |
| Levertijd | Maart-mei |
| Plantinstructies | |
|---|---|
| Vorstgevoeligheid | Voor de winter uitgraven en bewaren |
| Plantafstand | 10-15 cm |
| Plantdiepte | 5-10 cm |
| Plantdichtheid | 20-50 per m² |
| Overig | |
|---|---|
| Kleur | Wit |
| Geschikt voor | Snijbloemen | Bijenvriendelijk |
| Leverwijze | Bloembol in zak |
| Groep | Gladiolen grootbloemig |
| Merk | Natural Bulbs |
| Certificering | ORGANIC NL-BIO-01 |

