Dahlia Duet - BIO
Reference: B1006
Grote robijnrode bloemen met witte punten. De zeer grote bloemen van deze decoratieve Dahlia hebben een diameter van 15-20cm. Ze bloeien continue van midden zomer tot diep in de herfst op hoge stelen van ca 110cm. Biologisch geteeld. 1 grote knol (of selecteer de voordeelverpakking)
Jetzt bestellen, Lieferung innerhalb von 2-5 Werktagen
Natural Bulbs
-
100 % Bio NL-BIO-01
Einzelheiten
Sommer Sortiment, Dahlien, Dekorative Dahlien hoch
Specificaties
| Abmessungen | |
|---|---|
| Höhe | 100-120cm |
| Diameter Blüte | 15-20 cm |
| Wann & wo | |
|---|---|
| Blütezeit | Sommer und Herbst (Jul-Nov) |
| Standort | sonnig - halbschattig | Sonnig | Halbschatten |
| Pflanzzeit | Ab März vortreiben | Mai |
| Lieferung | März-Mai |
| Pflanzanleitung | |
|---|---|
| Frostempfindlichkeit | In kalten Zonen ausgraben und für den Winter lagern |
| Pflanzabstand | 60 cm |
| Pflanztiefe | 5-10 cm |
| Pflanzendichte | 3-6 pro m² |
| Andere | |
|---|---|
| Farbe | Rot | Weiß |
| Geeignet für | Schnittblumen |
| Geliefert als | Blumenzwiebeln in Beutel |
| Gruppe | Dahlien |
| Marke | Natural Bulbs |
| Zertifizierung | ORGANIC NL-BIO-01 |