Dahlia Bright Eyes -r- - BIO
Reference: B1048
Met roze open bloemen met een geel oog is dahlia 'Bright Eyes' zeer geschikt om in de tuin te planten en vrolijke bijen uit te nodigen. Dahlia's bloeien van zomer tot najaar.
Helaas, dit product is uitverkocht.
Natural Bulbs
-
100% Biologisch NL-BIO-01
Detail
Zomerbloeiers, Dahlias, Open hart dahlias, Zomerbloeiers voor bijen
Specificaties
| Afmetingen | |
|---|---|
| Hoogte | 60-70cm | 70-80cm |
| Bloemdiameter | 5-10 cm |
| Wanneer & waar | |
|---|---|
| Bloeitijd | Zomer en Najaar (jul-nov) |
| Voorkeur plaatsing | Zonnig |
| Plantperiode | Voortrekken vanaf maart | mei |
| Levertijd | Maart-mei |
| Plantinstructies | |
|---|---|
| Vorstgevoeligheid | Voor de winter uitgraven en bewaren |
| Plantafstand | 50 cm |
| Plantdiepte | 5-10 cm |
| Plantdichtheid | 3-6 per m² |
| Overig | |
|---|---|
| Kleur | Geel | Gemengde Kleuren | Roze |
| Geschikt voor | Planten voor potten | Snijbloemen | Bijenvriendelijk |
| Leverwijze | Bloembol in zak |
| Groep | Dahlias bijenvriendelijk |
| Merk | Natural Bulbs |
| Certificering | ORGANIC NL-BIO-01 |

