Dahlia Le Baron - BIO
Reference: B1061
De Dahlia "le Baron" belichaamt de adel van de dahliafamilie. Haar grote bloemen steken boven bijna elke andere plant uit. Ze staan prachtig boven de planten in uw tuin, maar ook in uw boeket. De prachtige paarsrode kleur (of is het roodpaars?) versterkt dit alleen maar.
Helaas, dit product is uitverkocht.
Natural Bulbs
-
100% Biologisch NL-BIO-01
Detail
Zomerbloeiers, Dinnerplate dahlias
Specificaties
| Afmetingen | |
|---|---|
| Hoogte | 80-100 cm |
| Bloemdiameter | 10-15 cm |
| Wanneer & waar | |
|---|---|
| Bloeitijd | Zomer en Najaar (jul-nov) |
| Voorkeur plaatsing | Zonnig |
| Plantperiode | Voortrekken vanaf maart | mei |
| Levertijd | Maart-mei |
| Plantinstructies | |
|---|---|
| Vorstgevoeligheid | Voor de winter uitgraven en bewaren |
| Plantafstand | 60 cm |
| Plantdiepte | 5-10 cm |
| Plantdichtheid | 3-6 per m² |
| Overig | |
|---|---|
| Kleur | Paars |
| Geschikt voor | Snijbloemen |
| Leverwijze | Bloembol in zak |
| Groep | Dahlias |
| Merk | Natural Bulbs |
| Certificering | ORGANIC NL-BIO-01 |





