Calamintha Nep Marvelette Blue - BIO
Reference: B8048
Steentijm. Deze tijm vormt een bossige compacte plant dat rijkelijk bloeit met paarsblauwe bloempjes. Slechts 25 cm hoog. In het voorjaar volledig snoeien.
Biologisch geteelde bewortelde plant in 1 lt pot met volop ecologisch bodemleven.
Nu bestellen, binnen 2-5 werkdagen geleverd
Natural Bulbs
-
100% Biologisch NL-BIO-01
Detail
Zomerbloeiers, Moestuin, Zomerbloeiers voor bijen, Vaste planten, Eetbare planten
Specificaties
| Afmetingen | |
|---|---|
| Hoogte | 15-25cm |
| Bloemdiameter | <1 cm |
| Potmaat | P11 |
| Wanneer & waar | |
|---|---|
| Bloeitijd | 6. Vroege zomer (jun-jul) | 7. Hoogzomer (jul-aug) | 8. Middellaat zomer (aug-sep) |
| Voorkeur plaatsing | Zonnig |
| Plantperiode | maart - mei |
| Levertijd | Maart-mei |
| Plantinstructies | |
|---|---|
| Vorstgevoeligheid | Winterhard |
| Plantafstand | 30 cm |
| Plantdichtheid | 9-12 per m² |
| Overig | |
|---|---|
| Kleur | Paars |
| Geschikt voor | Eetbare delen | Planten voor potten | Bijenvriendelijk |
| Leverwijze | Bewortelde plant in 11 cm pot |
| Groep | Kruiden | Vaste planten |
| Merk | Natural Bulbs |
| Certificering | ORGANIC NL-BIO-01 |