Dahlia Café au Lait - BIO
Reference: B1041
Een populaire zeer grootbloemige dahlia met een aparte koffie verkeerd kleur ... café au lait. De planten en de bloemen worden fors en hoog, dus zet deze midden of achterin een border. 100% biologisch geteeld.
Helaas, dit product is uitverkocht.
Natural Bulbs
-
100% Biologisch NL-BIO-01
Detail
Zomerbloeiers, Dahlias, Dinnerplate dahlias
Specificaties
| Afmetingen | |
|---|---|
| Hoogte | 90-100cm |
| Bloemdiameter | 20-25 cm |
| Wanneer & waar | |
|---|---|
| Bloeitijd | Zomer en Najaar (jul-nov) |
| Voorkeur plaatsing | Zon en halfschaduw | Zonnig |
| Plantperiode | Voortrekken vanaf maart | mei |
| Levertijd | Maart-mei |
| Plantinstructies | |
|---|---|
| Vorstgevoeligheid | Voor de winter uitgraven en bewaren |
| Plantafstand | 60 cm |
| Plantdiepte | 5-10 cm |
| Plantdichtheid | 3-6 per m² |
| Overig | |
|---|---|
| Kleur | Roze | Wit |
| Geschikt voor | Snijbloemen |
| Leverwijze | Bloembol in zak |
| Groep | Dahlias |
| Merk | Natural Bulbs |
| Certificering | ORGANIC NL-BIO-01 |

