Clematis Montana Rubens - BIO
Reference: B8401
Bosdruif of bosrank. Een van de meest populaire klimplanten met geurende bloemen. Sterk en snelgroeiend. Biologisch geteelde vaste plant komt jaarlijks terug.
Biologisch geteelde bewortelde plant in 1,5 lt pot met volop ecologisch bodemleven.
Biologisch geteelde bewortelde plant in 1 lt pot met volop ecologisch bodemleven.
Nu bestellen, binnen 2-5 werkdagen geleverd
Natural Bulbs
-
100% Biologisch NL-BIO-01
Detail
Zomerbloeiers, Vaste planten, Klimplanten
Specificaties
| Afmetingen | |
|---|---|
| Hoogte | 200-300cm |
| Bloemdiameter | 3-5 cm |
| Potmaat | P12,5 |
| Wanneer & waar | |
|---|---|
| Bloeitijd | 5. Laat voorjaar (mei-juni) |
| Voorkeur plaatsing | Zon en halfschaduw | Zonnig |
| Plantperiode | maart - mei |
| Levertijd | Maart-mei |
| Plantinstructies | |
|---|---|
| Vorstgevoeligheid | Winterhard |
| Plantafstand | 60 cm | 100 cm |
| Plantdichtheid | 1 per m² |
| Overig | |
|---|---|
| Kleur | Roze |
| Geschikt voor | Snijbloemen | Bijenvriendelijk |
| Leverwijze | Bewortelde plant in 12,5 cm pot |
| Groep | Vaste planten | Klimplant |
| Certificering | ORGANIC NL-BIO-01 |