Gladiolus Stormy - BIO
Reference: B2024
Gladiolen geven kleur aan je tuin. En deze Gladiolus Stormy draagt daar met zijn grote oranje bloemen fel aan bij! Zet ze gerust achter in je border, want op deze lange stelen en met deze prachtige kleur zijn ze niet te missen. Zolang ze een paar uurtjes zon per dag hebben groeien ze voor de storm uit!
Nu bestellen, binnen 2-5 werkdagen geleverd
Natural Bulbs
-
100% Biologisch NL-BIO-01
Detail
Zomerbloeiers, Gladiolen, Zomerbloeiers voor bijen
Specificaties
| Afmetingen | |
|---|---|
| Hoogte | 100-120cm |
| Bloemdiameter | 5-10 cm |
| Wanneer & waar | |
|---|---|
| Bloeitijd | Zomer en Najaar (jul-nov) |
| Voorkeur plaatsing | Zonnig |
| Plantperiode | Voortrekken vanaf maart | mei |
| Levertijd | Maart-mei |
| Plantinstructies | |
|---|---|
| Vorstgevoeligheid | Voor de winter uitgraven en bewaren |
| Plantafstand | 10-15 cm |
| Plantdiepte | 5-10 cm |
| Plantdichtheid | 20-30 per m² |
| Overig | |
|---|---|
| Kleur | Oranje |
| Geschikt voor | Snijbloemen | Bijenvriendelijk |
| Leverwijze | Bloembol in zak |
| Groep | Gladiolen grootbloemig |
| Merk | Natural Bulbs |
| Certificering | ORGANIC NL-BIO-01 |



