Dahlia Vancouver - BIO
Reference: B1020
Hoogte: 70cm Bloem: 15-20cm.
Biologisch geteeld 1 grote knol (of selecteer de voordeelverpakking).
Helaas, dit product is uitverkocht.
Natural Bulbs
-
100% Biologisch NL-BIO-01
Detail
Zomerbloeiers, Dahlias, Dinnerplate dahlias
Specificaties
| Afmetingen | |
|---|---|
| Hoogte | 70-80cm |
| Bloemdiameter | 15-20 cm |
| Wanneer & waar | |
|---|---|
| Bloeitijd | Zomer en Najaar (jul-nov) |
| Voorkeur plaatsing | Zon en halfschaduw | Zonnig | Halfschaduw |
| Plantperiode | Voortrekken vanaf maart | mei |
| Levertijd | Maart-mei |
| Plantinstructies | |
|---|---|
| Vorstgevoeligheid | Voor de winter uitgraven en bewaren |
| Plantafstand | 50 cm |
| Plantdiepte | 5-10 cm |
| Plantdichtheid | 3-6 per m² |
| Overig | |
|---|---|
| Kleur | Paars |
| Geschikt voor | Planten voor potten | Snijbloemen |
| Leverwijze | Bloembol in zak |
| Groep | Dahlias bijenvriendelijk |
| Merk | Natural Bulbs |
| Certificering | ORGANIC NL-BIO-01 |

