Aalbes Struik - BIO
Reference: F1002
Ribes Rubrum Jonkheer van Tets’ is een rode aalbes. De struik groeit krachtig en heeft een hoge vrucht opbrengst. Het is een van de vroegst rijpende rode bessen, de bessen zijn al rond eind juni rijp. De bessen groeien in lange trossen en hebben een zure, maar frisse smaak. Je kunt ze bijvoorbeeld eten in vlaai of als jam. De struik bloeit in het voorjaar met kleine groen-witte bloemen.
Snoeien in het vroege voorjaar beïnvloedt de hoeveelheid en grootte van de bessen en is daarom belangrijk om te doen. Om de struik mooi compact te houden kun je de uitgebloeide takken snoeien tot op een gezond zijtakje. Het is een zelfbestuivende struik en trekt vlinders en bijen aan. Je kan hem plaatsen in de tuin, maar natuurlijk ook op een balkon of terras. Hij groeit in elke grond en staat graag in de volle zon.
Biologisch geteelde bewortelde plant in 1 lt pot met volop ecologisch bodemleven.
Nu bestellen, binnen 2-5 werkdagen geleverd
Natural Bulbs
-
100% Biologisch NL-BIO-01
Detail
Specificaties
| Afmetingen | |
|---|---|
| Hoogte | 50-60cm |
| Potmaat | P11 |
| Wanneer & waar | |
|---|---|
| Bloeitijd | 4. Midden - laat voorjaar (apr-mei) |
| Voorkeur plaatsing | Zon en halfschaduw | Zonnig |
| Plantperiode | maart - mei |
| Oogstperiode | Midden zomer |
| Levertijd | Maart-mei |
| Plantinstructies | |
|---|---|
| Vorstgevoeligheid | Winterhard |
| Plantafstand | 100 cm |
| Plantdichtheid | 1 per m² |
| Overig | |
|---|---|
| Geschikt voor | Eetbare delen | Bijenvriendelijk |
| Leverwijze | Bewortelde plant in 11 cm pot |
| Groep | Inheemse planten | Vaste planten | Fruit |
| Merk | Natural Bulbs |
| Certificering | ORGANIC NL-BIO-01 |