Dahlia Totally Tangerine - BIO
Reference: B1051
Deze anemoonbloemige dahlia 'Totally Tangerine' wordt wat hoger en blijft tot diep in het najaar bloemen geven. De terracotta kleurige bloemen zijn bijzonder gevormd en toegankelijk voor bijen en hommels.
Helaas, dit product is uitverkocht.
Natural Bulbs
-
100% Biologisch NL-BIO-01
Detail
Zomerbloeiers, Dahlias, Zomerbloeiers voor bijen
Specificaties
| Afmetingen | |
|---|---|
| Hoogte | 90-100cm |
| Bloemdiameter | 5-10 cm |
| Wanneer & waar | |
|---|---|
| Bloeitijd | Zomer en Najaar (jul-nov) |
| Voorkeur plaatsing | Zonnig |
| Plantperiode | Voortrekken vanaf maart | mei |
| Levertijd | Maart-mei |
| Plantinstructies | |
|---|---|
| Vorstgevoeligheid | Voor de winter uitgraven en bewaren |
| Plantafstand | 60 cm |
| Plantdiepte | 5-10 cm |
| Plantdichtheid | 3-6 per m² |
| Overig | |
|---|---|
| Kleur | Roze | Zalmoranje | Zalmroze |
| Geschikt voor | Planten voor potten | Snijbloemen | Bijenvriendelijk |
| Leverwijze | Bloembol in zak |
| Groep | Dahlias bijenvriendelijk |
| Merk | Natural Bulbs |
| Certificering | ORGANIC NL-BIO-01 |



