Dahlia Bijentas 3 ST - BIO
Reference: B1090
Deze vrolijke geschenktas bevat 3 laagblijvende open halskraag dahlia's. Die staan erom bekend als een magneet op bijen te werken. Volledig biologisch geteeld, dus verantwoord voor bijen en vlinders! Inhoud: 3 halskraag dahlia's.
Helaas, dit product is uitverkocht.
Natural Bulbs
-
100% Biologisch NL-BIO-01
Detail
Zomerbloeiers, Dahlias, Halskraag dahlias, Open hart dahlias, Zomerbloeiers voor bijen
Specificaties
| Afmetingen | |
|---|---|
| Hoogte | 50-60cm |
| Bloemdiameter | 5-10 cm |
| Wanneer & waar | |
|---|---|
| Bloeitijd | Zomer en Najaar (jul-nov) |
| Voorkeur plaatsing | Zon en halfschaduw |
| Plantperiode | Voortrekken vanaf maart | mei |
| Levertijd | Maart-mei |
| Plantinstructies | |
|---|---|
| Vorstgevoeligheid | Voor de winter uitgraven en bewaren |
| Plantafstand | 40 cm |
| Plantdiepte | 5-10 cm |
| Plantdichtheid | 3-6 per m² |
| Overig | |
|---|---|
| Kleur | Gemengde Kleuren |
| Geschikt voor | Bijenvriendelijk |
| Leverwijze | Bloembol in zak |
| Groep | Dahlias bijenvriendelijk |
| Merk | Natural Bulbs |
| Certificering | ORGANIC NL-BIO-01 |