Pulsatilla Vulgaris - BIO
Reference: B8076
Wildemanskruid. Een harige plant met veerachtige bladeren. Rijkbloeiend met klokvormige bloemen.
Biologisch geteelde bewortelde plant in 1 lt pot met volop ecologisch bodemleven.
Nu bestellen, binnen 2-5 werkdagen geleverd
Natural Bulbs
-
100% Biologisch NL-BIO-01
Detail
Zomerbloeiers, Zomerbloeiers voor bijen, Vaste planten
Specificaties
| Afmetingen | |
|---|---|
| Hoogte | 15-25cm |
| Bloemdiameter | 3-5 cm | 5-10 cm |
| Potmaat | P11 |
| Wanneer & waar | |
|---|---|
| Bloeitijd | 3. Midden voorjaar (april) | 4. Midden - laat voorjaar (apr-mei) |
| Voorkeur plaatsing | Zon en halfschaduw | Zonnig |
| Plantperiode | maart - mei |
| Levertijd | Maart-mei |
| Plantinstructies | |
|---|---|
| Vorstgevoeligheid | Winterhard |
| Plantafstand | 30 cm |
| Plantdichtheid | 9-12 per m² |
| Overig | |
|---|---|
| Kleur | Paars |
| Geschikt voor | Planten voor potten | Bijenvriendelijk |
| Leverwijze | Bewortelde plant in 11 cm pot |
| Groep | Inheemse planten | Vaste planten |
| Merk | Natural Bulbs |
| Certificering | ORGANIC NL-BIO-01 |